وکیل دادنیک​​​​​​​​​​​​​​
رتبه برتر ارائه خدمات حقوقی و بین المللی 

مشاوره آنلاین رایگان

هزینه طلاق فوری در تهران

هزینه طلاق فوری در تهران

هزینه طلاق فوری در تهران


  هزینه طلاق فوری در تهران مبتنی به اولیت و نوع پرونده شما متغیر می باشد.

 

انجام طلاق در سریع ترین زمان ممکن قانونی(بصورت تقریبی و تجربی):

وکلای دادنیک با توجه به نیاز موکل می توانند با استفاده از تجربه و مهارت در دادگاه های خانواده روند ثبت طلاق شما را تسریع کرده و طلاق شما را به ثبت برسانند 

 

تنظیم دقیق توافقنامه زوجین: 

 وکلای دادنیک جهت جلوگیری ازتضییع حق وضرر موکل و حفظ حقوق وی در تنظیم دقیق توافقنامه دقت عمل خاص و با استفاده از تجربیات بهترین راه حل را به موکل خود توصیه می کنند.

 

برخی از مزایای داشتن وکیل طلاق فوری در تهران  به شرح زیر است:

 

1-تخصص: یک وکیل طلاق از دانش و تجربه ای برخوردار است که به شما کمک می کند تا روند پیچیده قانونی طلاق را طی کنید. آنها می توانند به شما در درک حق و حقوق قانونی تان کمک کنند.


2- وکالت: وکیل طلاق در تهران می تواند از شما در دادگاه وکالت کند.استفاده از وکیل در سرعت و دقت انجام کار می تواند بسیار مهم باشد. آنها همچنین می توانند از طرف شما با وکیل همسرتان مذاکره کنند تا به یک توافق منصفانه برسند.


3-آسودگی خاطر: داشتن وکیل طلاق می تواند به شما آرامش خاطر بدهد زیرا بدانید فردی دارید که به دنبال منافع شماست. آنها می توانند از جزئیات قانونی طلاق شما مراقبت کنند تا بتوانید روی چیزهای دیگری مانند فرزندان و کار خود تمرکز کنید.


4- تعهد زمانی: روند طلاق می تواند طولانی و طولانی باشد، بنابراین باید آماده باشید تا زمان و انرژی لازم را برای کار با وکیل خود اختصاص دهید.

 

5- عوارض عاطفی: طلاق می تواند از نظر عاطفی زمان سختی باشد و داشتن وکیل طلاق می تواند استرس را افزایش دهد. شما باید برای مقابله با فراز و نشیب های عاطفی فرآیند آماده باشید.
 

توجه داشته باشید که طلاق آخرین راه است و حتما در ابتدا مراجعه به روانشناس و مشاور خانواده را برای رفع مشکلات خود در اولویت قرار دهید، با این وجود متاسفانه گاها سعی و تلاش طرفین برای حفظ کانون خانواده،کارساز نمی شود و زوجین ناچارمی شوند برای رهایی از تنش و اختلافات شدید، از یکدیگر جدا شوند.

 

انواع طلاق :

طلاق برحسب درخواست زن یا مرد یا توافق هر دو آنان تابع شرایط خاص خود است.از این رو اگر بخواهیم طلاق را دسته بندی کنیم عبارتست از 

1- طلاق از طرف زوج  

2- طلاق از طرف زوجه  

3- طلاق توافقی

4- وکالت در طلاق

 

1-طلاق از طرف زوج :به گفته ی وکیل طلاق در تهران طبق ماده ۱۱۳۳ قانون مدنی مرد می‌تواند با رعایت شرایط مقرر در این قانون با مراجعه به دادگاه تقاضای طلاق همسرش را بنماید.همانطور که ملاحظه می کنید مرد می تواند همسرش را طلاق دهد و برخلاف شرایط طلاق زنان، طلاق از طرف آقایان خیلی سخت نیست ولی انجام آن هم شرایط و تشریفاتی دارد که منوط به تعیین تکلیف حق و حقوق مالی زن (نفقه مهریه اجرت المثل و ..) است و در مواردی که نوع طلاق رجعی است ثبت آن منوط به گذشت مدت زمان قانونی است.

 

2-طلاق از طرف زوجه :شرایط طلاق از طرف مرد قانونا سخت نیست و مرد می تواند با پرداخت حق و حقوق همسرش وی را طلاق دهد ولی در عکس این مورد ، یعنی در دادخواست طلاق زن ( طلاق یک طرفه) قضیه دشوارتر است. چرا که خانم باید بتواند از طریق اثبات عسر و حرج تقاضای صدور رای نماید در واقع ،زنان در امر طلاق نیازمند اثبات دلایل خود به دادگاه هستند . اگر این دلایل محکمه پسند باشد می توانند رای طلاق را به نفع خود بگیرند.باید بگوییم که یکی از حساس ترین و پیچیده ترین پرونده ها ، طلاق یک طرفه خانم است که موفقیت در آن، نیازمند وکیل خانواده باتجربه و متخصص در زمینه طلاق در تهران است . تجارب موفقیت آمیز تیم وکیل دادنیک در پرونده های طلاق یک طرفه می تواند این راه را برای شما آسانتر کند.

 

3-طلاق توافقی:زمانی که زن و شوهر با توافق یکدیگر تصمیم به جدایی می گیرند و درباره ی تمام امور مالی و غیر مالی زندگی شامل نفقه مهریه حضانت فرزند و.....به توافق رسیده و تکلیف را مشخص نموده اند می توانند تقاضای طلاق توافقی بدهند.انجام این طلاق در تهران به 2 صورت طلاق با وکیل و بدون وکیل قابل انجام است.

 

4-وکالت در طلاق یا حق طلاق: همانطور که قبل گفتیم طبق قانون حق طلاق با مرد است ،اما مرد می تواند اجرای حق خود را در طلاق به همسرش یا هر شخص دیگری بدهد این عمل را در اصطلاح وکالت طلاق یا حق طلاق می گویند.زن میتواند با وکالتنامه رسمی طلاقی که ازهمسرش گرفته بدون حضور شوهر اقدام به طلاق نماید.

 

ولی برای انجام حق طلاق یا همان وکالت درطلاق ، حتما باید به وکیل پایه یک دادگستری طلاق در تهران مراجعه کند، چرا که طبق قانون، نمی تواند به صورت مستقیم از جانب شوهر برای انجام وکالت طلاق در دادگاه خانواده اقدام نماید و باید از طرف شوهر،یک وکیل دادگستری را برای انجام کار انتخاب نماید.وکیل طلاق در تهران، با توجه به حدود اختیارات و مندرجات وکالتنامه ،با وکالت غیرمستقیم از طرف مرد، نسبت به انجام طلاق اقدام خواهد کرد.با انجام وکالت طلاق با وکیل دادگستری ،نیازی به حضور شوهر نیست و خانم هم از جانب خودش در دادگاه حضور دارد. البته خانم هم در صورت گرفتن وکیل از طرف خود،نیازی به حضور در دادگاه ندارد.

 

نکته مهم :دقت کنید که متن تنظیم شده وکالت در طلاق ،بسیار مهم است و اگر کامل نباشد قابل قبول در دادگاه نیست

 

 

اگر طلاق توافقی را با وکیل دادنیک انجام دهم:

در صورتیکه قصد انجام طلاق توافقی با وکیل دادنیک را دارید،دیگر نیازی به شرکت در جلسات غربالگری و جلسات دادگاه ندارید و سریع می توانید طلاق خود را ثبت نمایید.

 

1-انجام کلیه مراحل طلاق توافقی تهران , بدون نیازبه حضورفیزیکی زوجین

2-مشاوره آنلاین وحضوری توسط وکیل پایه یک دادگستری

3-انعقاد قرارداد وکالت الکترونیک ،بین وکیل و موکل در سامانه ثنا قوه قضاییه 

4-تشکیل گروه واتساپی ویژه موکل جهت گزارش هفتگی روند پرونده

5- تنظیم دقیق توافقنامه زوجین

6- جلوگیری ازتضییع حق وضرر موکل و حفظ حقوق وی

7- عدم نیاز به حضور زوجین در جلسات رسیدگی

8- انجام طلاق در سریع ترین زمان ممکن قانونی(بصورت تقریبی و تجربی)

9- امکان ثبت طلاق در دفتر خانه بدون حضور زوجین

 

در حال حاضر مدت طلاق توافقی با توجه به تخصص و تجربه وکلای دفتر وکیل دادنیک ،زمان نسبتا کوتاهی به طول میانجامد.ضمنا بعد از صدور رای طلاق توافقی زوجین می توانند ثبت این رای را در دفترخانه به ما محول نمایند.

 

 

 

 

 

۵
از ۵
۳۳۹ مشارکت کننده
سامیار گفت:
با سلام ..جقدر طلاق توافقی در تهران طول می کشه ؟ با تشکر
  مدیریت گفت:
  مدت زمان طلاق توافقی با توجه به اضافه شدن مرحله شورای حل اختلاف در حال حاضر و در سریعترین زمان ممکن بین 30 الی 40 روز کاری است
شادی گفت:
آبا باید با شوهرم برای طلاق در تهران اقدام کنیم ؟
جابر گفت:
با سلام .. .دفتر شما در جه مدت طلاق من در تهران را انجام می دهد ؟
جابر گفت:
با سلام .. .دفتر شما در جه مدت طلاق من در تهران را انجام می دهد ؟
مریم گفت:
آیا برای طلاق در تهران باید توافق نامه داشته باشم ؟
  مدیریت گفت:
  با سلام
  اگر منظورتون طلاق توافقی هست بله باید با همسرتون راجع به مهریه و نفقه و اجرت المثل ،حضانت فرزندان ......توافق کنید .در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید
یزرگمهر گفت:
با سلام.. من آلان تهران هستم .. ولی عازم خارج از کشور هستم.. آیا می توایند کار طلاق من را انجام بدهید؟
  مدیریت گفت:
  با سلام و عرض ادب
  لطفا با کارشناسان دفتر تماس بگیرید با تشکر
پروانه س گفت:
با تشکر از تیم وکیل دادنیک.. طلاق توافقی انجام شد.. باور نکردنی بود.. بهترین دعای من دل خوش و سلامتی برای تمام شماست