وکیل دادنیک​​​​​​​​​​​​​​
خدمات نوین حقوقی

همه روزه حتی ایام تعطیل

وکیل ثبت طلاق ایرانیان در هلند

وکیل ثبت طلاق ایرانیان در هلند

وکیل ثبت طلاق ایرانیان در هلند

 

 

پروسه طلاق ایرانیان مقیم هلند در ایران

 

 

در صورتیکه طرفین امکان حضور در ایران را ندارند باید به یک وکیل دادگستری با تخصص در امور  طلاق خانواده ، وکالت دهند تا نسبت به اخذ رای طلاق توافقی و ثبت آن اقدام نماید.

لازم به ذکر است که حتی اگر در کشور خارجی طلاق گرفته اند و در پروسه کنسولگری قصد انجام صیغه شرعی را دارند امکان تنفیذ رای طلاق در ایران بسیار کم است و بهتر است از طریق وکیل در ایران همان پروسه طلاق یا طلاق توافقی را طی نمایند.

وکالت میخکی

 

 

وکالت طلاق میخکی

برحسب رویه ای که در حال حاضر 2024 در کنسولگری های ایران برقرار است هر گونه اعطای وکالت نامه از طریق سامانه میخک انجام می شود. بدین ترتیب شما می توانید  وارد سامانه میخک وزارت امور خارجه شوید و نسبت به ثبت وکالتنامه طلاق اقدام نمایید.این وکالت نامه را می توان یا به یکی از بستگان خود در ایران بدهید تا نسبت به اخذ وکیل  دادگستری و انجام پروسه طلاق توافقی اقدام کند.

 

 

یا اینکه مستقیما به یک وکیل دادگستری وکالت دهید

 

۱-با توجه به اینکه متن خود سامانه میخک مختصر و پر نقص است و قضات معمولا این متن را قبول نمی کنند بهتر است برای اعطای وکالت ، متن کامل را از وکیل خود اخذ نمایید.

۲-پس از ثبت وکالتنامه در سامانه میخک ، یکبار مراجعه حضوری به سفارت یا کنسولکری خواهید داشت .

کل این پروسه حداقل یک ماه و نیم  و حداکثر دو ماه و نیم  بطول می انجامد.

 

 

وکالت طلاق ثنا  

 در حال حاضر ارائه کلیه خدمات حقوقی و قضایی دادگاه های ایران از طریق سامانه ثنا ( خدمات ثبت نام الکترونیک قضایی )صورت می گیرد.

اگر شما در این سامانه ثبت نام کرده اید براحتی می توانید نسبت به انعقاد قرارداد الکترونیک قضایی با وکیل دادگستری در این سامانه اقدام کنید.

در این صورت می توانید در فاصله زمانی کوتاهی امر طلاق توافقی را از طریق وکیل خود انجام دهید.

امکان ثبت نام در این سامانه برای ایرانیان از خارج از کشور هم فراهم شده است در صورت هر گونه مشکل در ثبت نام با ما تماس بگیرید تا راهنماییتان کنیم.

وکیل طلاق ایرانیان مقیم در  هلند

هر چند پروسه طلاق یا طلاق توافقی ایرانیان خارج از کشور با داخل کشور فرقی ندارد ولی انتخاب یک وکیل خانواده با تخصص و مهارت کافی در انجام طلاق یا طلاق توافقی و شناخت او نسبت به امور قانونی ایرانیان خارج از کشور بسیار بااهمیت است.

وکیل دادگستری لازم است از بدو کار ، نسبت به تنظیم دقیق وکالتنامه با موکل همراهی داشته  و توافقنامه طلاق را وفق خواسته زن و شوهر تنظیم و نسبت به اخذ رای و ثبت در دفتر خانه اقدام نماید .

 

۵
از ۵
۱ مشارکت کننده
مرادی گفت:
من مقمی هلند هستم .. بعد از کلی پرسو جو و تماس با موسسه های مختلف .. وکیل دادنیک به سادگی پروسه طلاق و ثبت آن را به من توضیح داد .. و در کمتر از یکماه ثبت طلاق من را انجام داد.. خیلی مسئول و پاسخگو
    وکیل دادنیک گفت:
    با تشکر از کامنت شما.. جناب مرادی.. خوشحال هستیم رضایت شما را فراهم کردیم.. رضایت شما اعتبار ماست
سام زاهدی گفت:
من از آمستردام هستم .. می خواستم از وکلای دادنیک بابت انجام کار طلاق توافقی من و ثبت آن و پیگیری مستمر تشکر کنم .. قابل اعتماد و من را در طول پروسه مطلع می ساختند..
    وکیل دادنیک گفت:
    با تشکر از کامنت شما.. جناب زاهدی.. اعتماد شما اعتبار ماست..

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

راههای تماس با گروه دادنیک
تلفن
واتس آپ

​سلام وقت بخیر ؛ 
اگر نیاز به کمک دارید با ما تماس بگیرید​​​​​​​