وکیل دادنیک​​​​​​​​​​​​​​
خدمات نوین حقوقی

همه روزه حتی ایام تعطیل

ازدواج بین المللی در ترکیه

ازدواج بین المللی در ترکیه

ازدواج بین المللی در ترکیه یک فرآیند نسبتاً ساده است که می تواند در عرض 2 روز کاری و حداکثر یک هفته با هماهنگی با وکیل ما در استانبول انجام شود. تنها شرط این است که هر دو طرف حداقل 18 سال سن داشته باشند و مجرد باشند

 

مدارک مورد نیاز برای ازدواج بین المللی در ترکیه عبارتند از:

1- پاسپورت معتبر و مدت دار برای هر دو طرف

2- 2 قطعه عکس از هر دو طرف

3- گواهی تولد برای هر دو طرف

4- گواهی مجردی برای هر دو طرف

5- آزمایش خون برای هر دو طرف

 

گواهی تولد و گواهی مجردی باید از کشور محل تولد یا اقامت هر طرف صادر شده باشد. آزمایش خون باید از آزمایشگاهی معتبر در ترکیه انجام شود.

برای شروع فرآیند، هر دو طرف باید به شهرداری محل سکونت خود مراجعه کنند. در آنجا، آنها باید فرم درخواست ازدواج را پر کنند و مدارک خود را ارائه دهند. شهرداری فرم درخواست را بررسی خواهد کرد و اگر تمام مدارک کامل باشد، تاریخ ازدواج را تعیین خواهد کرد.

ازدواج بین المللی در ترکیه معمولاً در شهرداری محل سکونت یکی از طرفین انجام می شود. در مراسم ازدواج، یک مقام رسمی شهرداری حضور دارد و خطبه عقد را می خواند. پس از مراسم، گواهی ازدواج صادر می شود.

گواهی ازدواج بین المللی صادر شده در ترکیه در تمام کشورهای عضو کنوانسیون لاهه در مورد ثبت بین المللی ازدواج ها معتبر است. این بدان معناست که زوجین می توانند از این گواهی برای ثبت ازدواج خود در کشور خود استفاده کنند.

ازدواج بین المللی در ترکیه مزایای زیادی دارد. یکی از مزایا این است که زوجین می توانند از طریق ازدواج، اقامت ترکیه را دریافت کنند. مزیت دیگر این است که زوجین می توانند از حقوق و مزایای ازدواج در ترکیه بهره مند شوند. این حقوق و مزایا شامل حق ارث، حق حضانت فرزندان و حق دریافت غرامت در صورت طلاق است.

 

 

هزینه ازدواج بین المللی در ترکیه به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله:

  • هزینه ترجمه مدارک
  • هزینه آزمایش خون
  • هزینه ثبت ازدواج در شهرداری
  • هزینه وکیل دادنیک جهت تسریع امور ازدواج بین المللی در ترکیه

تماس در واتس آپ

مدت زمان ثبت ازدواج بین الملل توسط وکیل دادنیک

صفر تا صد ثبت ازدواج بین الملل در 7 روز کاری و در صورت آماده بودن کلیه مدارک مورد نیاز توسط شما، ظرف 2روز کاری  انجام می شود. 

 

جهت مشاوره با کارشناسان ما  می توانید با شماره واتساپ دفتر وکیل دادنیک مستقر در تهران و استانبول تماس حاصل فرمایید و از روند و هزینه ثبت ازدواج بین الملل در سریعترین زمان ممکن مطلع گردید.

 

 شماره وکیل دادنیک در ترکیه        905313718430+

 مشاوره رایگان ازدواج بین الملل      91693261_021

 

۵
از ۵
۱۶ مشارکت کننده

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

راههای تماس با گروه دادنیک
تلفن
واتس آپ

​سلام وقت بخیر ؛ 
اگر نیاز به کمک دارید با ما تماس بگیرید​​​​​​​