وکیل دادنیک​​​​​​​​​​​​​​
رتبه برتر ارائه خدمات حقوقی و بین المللی 

مشاوره آنلاین رایگان

بهترین وکیل طلاق توافقی | بدون نیاز به حضور زوجین

بهترین وکیل طلاق توافقی

  بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران

 

بهترین وکیل طلاق توافقی وکیل است که با دارا بودن از دانش قانون , تجربه و مهارت های ارتباطی پروسه طلاق توافقی شما را در کوتاه ترین زمان به نتیجه برساند. همچنین بهترین وکیل طلاق توافقی باید بتواند با  ایجاد یک فضای مسالمت آمیز  بین زوجین  به فرآیند طلاق توافقی موکلین خود کمک کند.

 

راهکارهای  وکیل طلاق توافقی:

 

مشاوره و راهنمایی:

1- وکیل می تواند در مورد قوانین و رویه های مربوط به طلاق توافقی به موکل خود مشاوره دهد و به او کمک کند تا بهترین مسیر را برای پیشبرد پرونده خود انتخاب کند.

2- آنها می توانند به سوالات موکل در مورد حقوق و تعهدات او در طول فرآیند طلاق پاسخ دهند و به او کمک کنند تا در مورد مسائل پیچیده مانند حضانت فرزند، تقسیم اموال و نفقه تصمیم بگیرد.

 

مذاکره و توافق:

1- وکیل می تواند به نمایندگی از موکل خود با طرف مقابل مذاکره کند و برای رسیدن به توافقی عادلانه و منصفانه تلاش کند.

2- آنها می توانند به موکل خود کمک کنند تا خواسته های خود را به طور واضح بیان کند و از منافع خود در طول مذاکرات محافظت کند.

 

تهیه و تنظیم مدارک:

1- وکیل می تواند تمام مدارک لازم برای طلاق توافقی را تهیه و تنظیم کند، از جمله دادخواست طلاق، توافقنامه طلاق و سایر اسناد مربوطه.

2- آنها می توانند اطمینان حاصل کنند که تمام مدارک به درستی تکمیل و امضا شده اند و به موقع به دادگاه ارائه شده اند.

 

ارائه در دادگاه:

1- در صورت لزوم، وکیل می تواند در دادگاه به نمایندگی از موکل خود حاضر شود و از حقوق او دفاع کند.

2- آنها می توانند شواهد و مدارک را به دادگاه ارائه دهند و به سوالات قاضی پاسخ دهند.

 

مدیریت فرآیند طلاق:

 

1- وکیل می تواند تمام مراحل فرآیند طلاق را از ابتدا تا انتها مدیریت کند و موکل خود را در هر مرحله راهنمایی کند.

2- آنها می توانند موکل خود را از پیشرفت پرونده مطلع نگه دارند و به او در حل هر گونه مشکلی که ممکن است پیش بیاید کمک کنند.

 

حمایت عاطفی:

1- طلاق می تواند یک تجربه دشوار و پراسترس باشد. وکیل می تواند به موکل خود حمایت عاطفی ارائه دهد و به او کمک کند تا با این چالش ها کنار بیاید.

 

انتخاب یک وکیل طلاق توافقی واجد شرایط و با تجربه می تواند به شما کمک کند تا فرآیند طلاق را در چهارچوب قانون و با کمترین استرس ممکن پشت سر بگذارید.در واقع برخلاف تصور افراد هزینه صرف شده برای دستمزد وکیل هدر دادن پول نیست ،بلکه ایجاد امنیت مالی و فکری برای بعد از طلاق است.

 

بهترین وکیل طلاق توافقی

همچنین بخوانید : توافقنامه طلاق توافقی و نمونه متن تفاهم نامه 

 

نقش وکیل در طلاق توافقی 

ممکن هست شما بتوانید پروسه طلاق توافقی  را بدون حضور وکیل انجام بدید ،در واقع برخلاف تبلیغاتهای گسترده در اینترنت این امر سخت نیست.ولی باید پذیرفت که وجود یک وکیل با تجربه و متخصص  در پروسه طلاق توافقی می تواند از بروز مشکلات جدی جلوگیری کند.

وکیل در زمان تنظیم توافقنامه می تواند نقش موثری داشته باشد.موارد قانونی را برای طرفین توضیح دهد و نتیجه این توافق را در آینده به آنها گوشزد کند.مثلا اگر خانم استرداد جهیزیه را به بعد از ثبت طلاق موکول کرده ،باید وکیل به او عواقب آتی از جمله احتمال عدم استرداد جهیزیه از طرف شوهر را تذکر دهد و یک راهکار مطمئن برای جلوگیری از جنگ و جدال های قانونی پیش پای موکل بگذارد.همچنین است در مواردی که آقایان قرار هست پرداخت مهریه یا سایر حقوق مالی را بعهده بگیرند.

 

بیشتر بدانید :حضانت فرزند و نحوه پرداخت نفقه

 

خدمات وکیل طلاق توافقی 

در صورتیکه تمایل به انجام طلاق توافقی را دارید،خدمات دفتر وکالت وکیل دانیک ،بشرح ذیل به شما ارایه می گردد.در صورتیکه امر وکالت طلاق توافقی را به ما بسپارید دیگر نیازی به شرکت در جلسات غربالگری و جلسات دادگاه ندارید و در فاصله زمانی کمتری می توانید طلاق خود را ثبت نماید  خدمات ما به شرح ذیل به شما ارائه می گردد.

 


  • انجام طلاق  توسط وکلای  باسابقه پایه یک دادگستری

  • انعقاد قرارداد وکالت با وکیل در سامانه ثنا  

  • امکان مشاوره حضوری و غیر حضوری

  • تشکیل گروه ویژه موکل جهت گزارش هفتگی روند پرونده

  • تنظیم دقیق توافقنامه زوجین

  • حفظ منافع موکلین

 

 

در حال حاضر مدت طلاق توافقی با توجه به تخصص و تجربه وکلای دفتر وکیل دادنیک ،زمان نسبتا کوتاهی به طول میانجامد .با توجه با اینکه از طریق سامانه ثنا قوه قضاییه امکان وکالت غیر حضوری به وکیل دادگستری وجود دارد انجام طلاق توافقی غیر حضوری هم در دفتر وکالت ما امکان پذیر است.

 

مشاوره رایگان      982122275911+

ارتباط در واتساپ   989198875224

۵
از ۵
۱ مشارکت کننده

نوشته های اخیر

تماس با ما

مشاوره در واتس آپ
تلفن دفتر 02122275911
تلفن دفتر 02126659984
تماس در واتساپ
تماس واتساپ