وکیل دادنیک​​​​​​​​​​​​​​
رتبه برتر ارائه خدمات حقوقی و بین المللی 

مشاوره آنلاین رایگان

وکیل طلاق ایرانیان خارج از کشور{ لیست خدمات +هزینه طلاق 2024}

وکیل طلاق ایرانیان خارج از کشور

وکیل طلاق ایرانیان خارج از کشور 

 

اگر در خارج از کشور زندگی می‌کنید و به دنبال طلاق هستید، انتخاب وکیل مناسب بسیار مهم است. پروسه طلاق برای ایرانیان خارج از کشور ممکن است پیچیده باشد، بنابراین نیاز دارید وکیلی را انتخاب کنید که نه تنها در زمینه طلاق افراد مقیم خارج از کشور تجربه داشته باشد، بلکه با قوانین کشور محل اقامت شما نیز آشنا باشد. علاوه بر تجربه و دانش، عوامل دیگری مانند اعتماد، مهارت در ارتباط با موکل، پاسخگویی مناسب، خدمات ارائه شده و همچنین هزینه‌ها، در انتخاب وکیل مناسب تأثیرگذار هستند. 

در این مقاله، به بررسی فرایند طلاق ایرانیان خارج از کشور و معیارهای انتخاب وکیل مناسب برای این پروسه خواهیم پرداخت. همچنین، خدمات ارائه شده توسط دفتر حقوقی بین‌المللی وکیل دادنیک را بر اساس رویه دادگاه‌های ایران در سال 2024 مورد بررسی قرار خواهیم داد.

 

وکیل طلاق ایرانیان خارج از کشور کیست؟

وکلای طلاق ایرانیان خارج از کشور، متخصصانی هستند که توسط مراجع قانونی تأیید شده‌اند و در زمینه حقوق خانواده و طلاق برای ایرانیان مقیم خارج از کشور که امکان بازگشت به ایران را ندارند، خدمات ارائه می‌دهند. این وکلا با در نظر گرفتن قوانین خارجی و داخلی، فرایند طلاق را به بهترین نحو به نتیجه می‌رسانند. 

یکی از مزایای استفاده از خدمات این وکلا، انجام صحیح و بدون استرس فرایند طلاق است. وکیل طلاق، بر اساس تصمیم مشترک یا یک‌طرفه زوجین، دادخواست طلاق را به دادگاه ارائه می‌کند و موکلین خود را در جریان روند کار و پیشرفت آن قرار می‌دهد. 

توجه به مهارت، تسلط و پاسخگویی وکیل، و همچنین بررسی اعتبار پروانه وکالت و آدرس دفتر وکیل از طریق سامانه وکلای دادگستری، از فاکتورهای مهم در انتخاب وکیل طلاق است.

 

انجام طلاق توافقی خارج از کشور

در ایران، انجام امور قانونی و حضور فیزیکی در کشور برای افراد مستلزم صرف زمان و هزینه‌های بسیار زیادی است. به همین دلیل، یک وکیل رسمی امور طلاق می‌تواند پس از تنظیم توافقات قانونی بین زوجین، طلاق توافقی را خارج از کشور به طور کامل و سریع، با رعایت کلیه توافقات طرفین، به انجام رسانده و به صورت قانونی ثبت نماید.

در صورتیکه راجع به نحوه انجام طلاق توافقی نیاز به راهنمایی دارید ،کلیک  کنید مشاوره رایگان 

 

 انجام طلاق یک طرفه خارج کشور

در برخی موارد، اختلافات زناشویی به نقطه‌ای می‌رسد که ادامه زندگی مشترک غیرممکن می‌شود. در چنین شرایطی، زوجین ممکن است تصمیم به پایان دادن به ازدواج خود بگیرند. در ایران، وکیل طلاق می‌تواند با درخواست یکی از زوجین، فرایند طلاق را بدون حضور فیزیکی آنها به پایان برساند.

اگر مردی مقیم خارج از ایران باشد و خواستار جدایی از همسرش شود، حتی اگر زن مخالف باشد، می‌تواند از طریق وکیل خود در ایران درخواست طلاق یک‌طرفه دهد. در این حالت، وکیل طلاق می‌تواند با پیگیری فرایند قانونی، حکم طلاق را دریافت کند و آن را در شناسنامه ثبت نماید.

از سوی دیگر، اگر زنی مقیم خارج از کشور باشد و تصمیم به جدایی از همسر خود بگیرد، می‌تواند با کمک یک وکیل طلاق یک‌طرفه در ایران، فرایند طلاق را آغاز کند. وکیل با بررسی شرایط و مدارک ارائه‌شده توسط زن، می‌تواند با استناد به شروط دوازده‌گانه طلاق مندرج در عقدنامه یا اثبات عسر و حرج، درخواست طلاق یک‌طرفه را مطرح کند. همچنین، اگر زن وکالتنامه‌ای با حق طلاق داشته باشد، فرایند طلاق می‌تواند سریع‌تر و آسان‌تر پیش برود. در نهایت، حکم طلاق صادر شده و در شناسنامه ثبت خواهد شد.

بنابراین، علی‌رغم تفاوت در شرایط و فرایندهای طلاق برای مرد و زن، هر دو طرف می‌توانند با کمک وکیل طلاق، بدون حضور فیزیکی در ایران، به ازدواج خود پایان دهند.

 

 

 

 

چگونگی کار وکیل طلاق خارج از کشور

 

 پیگیری و طرح امور حقوقی و قانونی مثل طلاق ، مهریه و ..بدلیل شرایط کاری و‌مهاجرتی و زندگی در خارج از کشور، امری بسیار دشوارو هزینه بر است .از این رو بسیاری از افراد ترجیح می دهند انجام امور قانونی خود را به وکیل ایرانیان خارج از کشور بسپارند. شما ابتدا می توانید با وکیل طلاق در مورد موضوع طلاق ، قراردادی تنطیم کنید. سپس برای شروع قانونی کار باید به وکیل وکالت رسمی جهت ثبت طلاق بدهید. اما وکالت رسمی غیر حضوری به چه صورت است؟

2- راه اول این است که قبل از خروج از کشور،به یکی از بستگان مورد اعتماد خود،در دفتر خانه وکالت طلاق بدهید. 

3- روش بعدی این است که در سامانه میخک وزارت امور خارجه ثبت نام کنید.متن مورد نیاز را از وکیل طلاق دریافت کرده و در سامانه میخک بارگذاری می کنید.این وکالتنامه پس از تایید در کنسولی ،توسط وکیل ،قابل دریافت می باشد.

در این صورت شما می توانید در خارج از کشور و بدون حضور در ایران ، کار ثبت طلاق ایرانی را توسط وکیل شروع و به پایان برسانید.همچنین لازم هست در زمان اعلام وکیل ، مدارک و دلایل استنادی پرونده را هم تهیه نمایید. بهتر هست حتما ، به جز وکالتنامه با وکیل ، یک قرارداد راجع به انجام کار هم داشته باشید.

 

اگردر رابطه با سامانه میخک یا کنسولگری ها مشکل دارید ، یا حتی در زمینه اقامت بعد از طلاق یا رفع ممنوع الخروجی نیاز به کمک دارید ،با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید.

 

هزینه وکیل طلاق خارج از کشور

 

هزینه وکیل برای طلاق خارج از کشور معمولا برحسب تخصص ، مهارت وسابقه کاری وکیل متفاوت است.همچنین در اکثر موارد،کمیت خدماتی که قرار است در روند پرونده تان دریافت کنید ،ممکن هست بر میزان حق الوکاله وکیل اثر بگذارد.بهمین دلیل بهتر است در ابتدای کار از دفتر وکالت مورد نظرتان بخواهید شما را در جریان جزییات خدماتی که قرار است دریافت کنید قرار دهند.در حال حاضر میزان معمول پرداخت هزینه حق الوکاله طبق جدول زیر می باشد:

 

طلاق توافقی100-130دلار
طلاق یک طرفه 150-300 دلار
ثبت طلاق در کنسولگری50 دلار

 

                                                            

   سخن آخر

 

در پرونده هایی با موضوع طلاق ، اشخاص استرس و فشار عاطفی و روحی بیشتری نسبت به پرونده های دیگرتحمل می کنند.در نتیجه انتظار می رود دپارتمان های تخصصی حقوق خانواده و وکیل طلاق ایرانیان خارج از کشور ، انجام کار را در سیر استاندارد و مطلوبی پیش ببرند ، به نحوی که موکل ، کمترین نگرانی و فشار را تا پایان کار داشته و با اطمینان خاطر و آرامش پروسه طلاق را به اتمام برساند. مهارت و تسلط کافی وکیل طلاق، پاسخگویی و داشتن اتیکت کاری بهمراه توانایی بر حفظ آرامش و صبر از فاکتورهای مهم و موثر بر رضایتمندی موکل محسوب می شود. 

 

مشاوره رایگان  982122275911+

ارتباط در واتساپ   989198875224

 

 

 

 

لیست خدمات وکیل طلاق ایرانیان خارج از کشور 

 

 • ثبت طلاق بدون حضور زوجین  توسط وکلای باسابقه دادگستری

 •  قرارداد وکالت با وکیل در سامانه میخک یا ثنای قوه قضاییه 

 • انجام پروسه سامانه میخک توسط کارشناسان ما​​​​​​

 • مشاوره آنلاین تصویری واتس اپ،اسکایپ و فیس تایم

 • تشکیل گروه واتساپی ویژه موکل جهت گزارش هفتگی پرونده

 •  تنظیم قانونی توافقنامه زوجین 

 • حفظ حقوق قانونی موکل

 •  ثبت فوری طلاق در دفترخانه ​​

 • اخذ تاییدیه رسمی

 

هشدار :این مقاله حاصل تجارب شخصی وکلای دفتر وکالت ما بوده و با دقت و صرف وقت تهیه گردیده است.لذا با توجه به قانون کپی رایت هر گونه کپی برداری در سایت ها یا سواستفاده از نام ما، پیگرد قانونی دارد.

 

 

 

۵
از ۵
۸ مشارکت کننده
سارا مقیمی گفت:
من از امریکا کالیفرنیا هستم از کار این مجموعه صبر و حوصله خانم وکیل و خانمی که در واتساپ هماهنگی انجام میدن تشکر می کنم
زیبا گفت:
ضمن تشکر از وکلای دادنیک.. من از تورنتو کانادا با وکیل دادنیک تماس گرفتم . در ضمن خیلی خوب در زمینه طلاق من در کانادا راهنمایی کردن راجع به divorce agreement
مسعود کمالوند گفت:
من در لندن زندگی می کنم.. ضمن تشکر کار ثبت جدایی ما انجام و خوشبختانه زحمت ترجمه رسمی و ارسال را هم کشیدند از نظم شما ممنونم
مقیمی گفت:
سلام و عرض ادب
بنده مقیمی هستم. ممنون میشم بابت انجام طلاق ایران و هزینه هاش به اینجانب ایمیل بدید.
ah_mo@gmail.com
  امین گفت:

  سلام وقت خوش
  ممنون می شوم بابت انجام طلاق ایران و هزینه هاش به اینجانب ایمیل بدید.
  aminimesut@gmail.com
  پاسخ
   مدیریت گفت:
   با سلام و وقت بخیر
   جناب امین پاسخ بصورت ایمیل خدمتتون ارسال شد.
شیوا گفت:
سلام وقت بخیر
میتونم در زمینه سامانه میخک از شما کمک بگیرم ؟ لطفا بفرمایید بعد از ثبت وکالتنامه باید حضوری هم برم سفارت یا خیر ؟ لندن
  مدیریت گفت:
  سلام بله میتونید از طریق واتساپ یا تلگرام با ما تماس بگیرید همچنین برای تایید نهایی باید به کنسولگری در لندن تشریف ببرید

نوشته های اخیر

تماس با ما

مشاوره در واتس آپ
تلفن دفتر 02122275911
تلفن دفتر 02126659984
تماس در واتساپ
تماس واتساپ