وکیل دادنیک​​​​​​​​​​​​​​
رتبه برتر ارائه خدمات حقوقی و بین المللی 

مشاوره آنلاین رایگان

وکیل طلاق ایرانیان خارج از کشور{ لیست خدمات +هزینه طلاق 2024}

وکیل طلاق ایرانیان خارج از کشور

وکیل طلاق ایرانیان خارج از کشور 

وکیل طلاق ایرانیان خارج از کشور جهت ثبت طلاق ؛ طلاق توافقی ؛ طلاق یکطرفه ایرانیان در سراسر دنیا.بسیار مهم است که وکیلی را انتخاب نمایید که نسبت به پروسه طلاق افراد مقیم خارج از کشور مسلط باشد،همچنین مهم است که وکیل به فرایند قانون طلاق کشوری که در آن اقامت دارید هم آگاه باشد.علاوه بر تجربه ودانش ،اعتماد، ومهارت در ارتباط و پاسخگویی به موکل ، همچنین خدمات و هزینه طلاق  فاکتورهای مهم بشمار می رود. در این مقاله به بررسی طلاق در خارج از کشور و نحوه انتخاب وکیل طلاق ایرانیان مقیم خارج از کشور و خدمات دفتر حقوقی بین المللی وکیل دادنیک برحسب روال دادگاه های ایران در سال 2024 می پردازیم.(may update)

 

 

 

وکیل طلاق ایرانیان خارج از کشور کیست؟

وکیل طلاق ایرانیان خارج از کشور ، وکیل رسمی مورد تایید مراجع قانونی است که دارای تخصص در زمینه حقوق خانواده و طلاق افرادی است که در خارج از کشور اقامت دارند و امکان حضور در ایران را ندارند.در واقع وکیل رسمی با در نظرگرفتن قوانین خارجی و داخلی ،پروسه طلاق را به نتیجه می رساند.مزیت استفاده از یک وکیل با دانش و تجربه کاری در این زمینه ،انجام صحیح و به دور از استرس این پروسه خواهد بود.وکیل طلاق با توجه به تصمیم طرفین یا تصمیم یک طرف ، دادخواست طلاق را به دادگاه ارائه می کند و موکل را در جریان چگونگی انجام کار و پیشرفت آن قرار می دهد.مهارت،تسلط و پاسخگویی وکیل از فاکتورهای مهم به شمار می رود. همچنین بهتر هست قبل از شروع به کار وضعیت اعتبار پروانه وکیل و نشانی دفتر کار او  را در سامانه وکلای دادگستری  بررسی نمایید.

 

 

 

انجام طلاق توافقی خارج از کشور

با توجه به اینکه حضور در ایران و انجام امور قانونی توسط خود شخص مستلزم صرف هزینه و وقت بسیار زیاد است،وکیل رسمی امور طلاق، پس از تنظیم توافقات قانونی، طلاق توافقی خارج از کشور شمارا بطور کامل و در سریع ترین زمان با در نظر گرفتن کلیه توافقات زوجین ،انجام و ثبت قانونی خواهدکرد.

 

 

در صورتیکه راجع به نحوه انجام طلاق توافقی نیاز به راهنمایی دارید ،کلیک  کنید مشاوره رایگان 

 

 

 انجام طلاق یک طرفه خارج کشور

وکیل طلاق ،با تقاضای یکی از زوجین ،میتواند پروسه طلاق را بدون حضور زن و مرد در ایران به پایان برساند.در واقع،اینکه تصمیم برای جدایی را مرد گرفته یا زن و طرف دیگر ،مخالف است دو پروسه متفاوت به شرح ذیل دارد :

 

1- طلاق از طرف مرد: با توجه به اینکه طبق قانون، مرد حق طلاق دارد ،اگر مردی مقیم خارج از ایران باشد و تصمیم به جدا شدن از همسرش بگیرد در حالیکه زن مخالف باشد،میتواند با در خواست طلاق یک طرفه از طریق وکیل طلاق خارج از کشور، برای صدور رای طلاق اقدام کند.این طلاق توسط وکیل طلاق ،ثبت در شناسنامه می شود.

2- طلاق از طرف زن: اگر خانمی مقیم خارج از کشورهستید و تصمیم به جدایی از همسر را دارید،باید اقدام به طرح طلاق با کمک یک وکیل طلاق یک طرفه کنید. وکیل، با توجه به شرایط و مدارک شما، با شروط ۱۲ گانه طلاق مندرج در عقد نامه یا دلایل عسرو حرج ،اقدام به طلاق یک طرفه از جانب شما می نماید و پس از صدور رای در شناسنامه ثبت می نماید.همچنین در صورتی که با وکالتنامه دارای حق طلاق می باشید ،میتوانید این پروسه را سریعتر و آسانتر پیش ببرید.

 

 

 

 

چگونگی کار وکیل طلاق خارج از کشور

 پیگیری و طرح امور حقوقی و قانونی مثل طلاق ، مهریه و ..بدلیل شرایط کاری و‌مهاجرتی و زندگی در خارج از کشور، امری بسیار دشوارو هزینه بر است .از این رو بسیاری از افراد ترجیح می دهند انجام امور قانونی خود را به وکیل ایرانیان خارج از کشور بسپارند. شما ابتدا می توانید با وکیل طلاق در مورد موضوع طلاق ، قراردادی تنطیم کنید. سپس برای شروع قانونی کار باید به وکیل وکالت رسمی جهت ثبت طلاق بدهید. اما وکالت رسمی غیر حضوری به چه صورت است؟

2- راه اول این است که قبل از خروج از کشور،به یکی از بستگان مورد اعتماد خود،در دفتر خانه وکالت طلاق بدهید. 

3- روش بعدی این است که در سامانه میخک وزارت امور خارجه ثبت نام کنید.متن مورد نیاز را از وکیل طلاق دریافت کرده و در سامانه میخک بارگذاری می کنید.این وکالتنامه پس از تایید در کنسولی ،توسط وکیل ،قابل دریافت می باشد.

در این صورت شما می توانید در خارج از کشور و بدون حضور در ایران ، کار ثبت طلاق ایرانی را توسط وکیل شروع و به پایان برسانید.همچنین لازم هست در زمان اعلام وکیل ، مدارک و دلایل استنادی پرونده را هم تهیه نمایید. بهتر هست حتما ، به جز وکالتنامه با وکیل ، یک قرارداد راجع به انجام کار هم داشته باشید.

 

 

اگردر رابطه با سامانه میخک یا کنسولگری ها مشکل دارید ، یا حتی در زمینه اقامت بعد از طلاق یا رفع ممنوع الخروجی نیاز به کمک دارید ،با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید.

 

 

هزینه وکیل طلاق خارج از کشور

هزینه وکیل برای طلاق خارج از کشور معمولا برحسب تخصص ، مهارت وسابقه کاری وکیل متفاوت است.همچنین در اکثر موارد،کمیت خدماتی که قرار است در روند پرونده تان دریافت کنید ،ممکن هست بر میزان حق الوکاله وکیل اثر بگذارد.بهمین دلیل بهتر است در ابتدای کار از دفتر وکالت مورد نظرتان بخواهید شما را در جریان جزییات خدماتی که قرار است دریافت کنید قرار دهند.در حال حاضر میزان معمول پرداخت هزینه حق الوکاله طبق جدول زیر می باشد:

 

 

طلاق توافقی100-130دلار
طلاق یک طرفه 150-300 دلار
ثبت طلاق در کنسولگری50 دلار

 

 

 

                                                            

   سخن آخر

در پرونده هایی با موضوع طلاق ، اشخاص استرس و فشار عاطفی و روحی بیشتری نسبت به پرونده های دیگرتحمل می کنند.در نتیجه انتظار می رود دپارتمان های تخصصی حقوق خانواده و وکیل طلاق ایرانیان خارج از کشور ، انجام کار را در سیر استاندارد و مطلوبی پیش ببرند ، به نحوی که موکل ، کمترین نگرانی و فشار را تا پایان کار داشته و با اطمینان خاطر و آرامش پروسه طلاق را به اتمام برساند. مهارت و تسلط کافی وکیل طلاق، پاسخگویی و داشتن اتیکت کاری بهمراه توانایی بر حفظ آرامش و صبر از فاکتورهای مهم و موثر بر رضایتمندی موکل محسوب می شود. 

 

مشاوره رایگان  982122275911+

ارتباط در واتساپ   989198875224

 

 

 

 

لیست خدمات وکیل طلاق ایرانیان خارج از کشور 

 

 • ثبت طلاق بدون حضور زوجین  توسط وکلای باسابقه دادگستری

 •  قرارداد وکالت با وکیل در سامانه میخک یا ثنای قوه قضاییه 

 • انجام پروسه سامانه میخک توسط کارشناسان ما​​​​​​

 • مشاوره آنلاین تصویری واتس اپ،اسکایپ و فیس تایم

 • تشکیل گروه واتساپی ویژه موکل جهت گزارش هفتگی پرونده

 •  تنظیم قانونی توافقنامه زوجین 

 • حفظ حقوق قانونی موکل

 •  ثبت فوری طلاق در دفترخانه ​​

 • اخذ تاییدیه رسمی

 

هشدار :این مقاله حاصل تجارب شخصی وکلای دفتر وکالت ما بوده و با دقت و صرف وقت تهیه گردیده است.لذا با توجه به قانون کپی رایت هر گونه کپی برداری در سایت ها یا سواستفاده از نام ما، پیگرد قانونی دارد.

 

 

 

۵
از ۵
۷ مشارکت کننده
سارا مقیمی گفت:
من از امریکا کالیفرنیا هستم از کار این مجموعه صبر و حوصله خانم وکیل و خانمی که در واتساپ هماهنگی انجام میدن تشکر می کنم
زیبا گفت:
ضمن تشکر از وکلای دادنیک.. من از تورنتو کانادا با وکیل دادنیک تماس گرفتم . در ضمن خیلی خوب در زمینه طلاق من در کانادا راهنمایی کردن راجع به divorce agreement
مسعود کمالوند گفت:
من در لندن زندگی می کنم.. ضمن تشکر کار ثبت جدایی ما انجام و خوشبختانه زحمت ترجمه رسمی و ارسال را هم کشیدند از نظم شما ممنونم
مقیمی گفت:
سلام و عرض ادب
بنده مقیمی هستم. ممنون میشم بابت انجام طلاق ایران و هزینه هاش به اینجانب ایمیل بدید.
ah_mo@gmail.com
  امین گفت:

  سلام وقت خوش
  ممنون می شوم بابت انجام طلاق ایران و هزینه هاش به اینجانب ایمیل بدید.
  aminimesut@gmail.com
  پاسخ
   مدیریت گفت:
   با سلام و وقت بخیر
   جناب امین پاسخ بصورت ایمیل خدمتتون ارسال شد.
شیوا گفت:
سلام وقت بخیر
میتونم در زمینه سامانه میخک از شما کمک بگیرم ؟ لطفا بفرمایید بعد از ثبت وکالتنامه باید حضوری هم برم سفارت یا خیر ؟ لندن
  مدیریت گفت:
  سلام بله میتونید از طریق واتساپ یا تلگرام با ما تماس بگیرید همچنین برای تایید نهایی باید به کنسولگری در لندن تشریف ببرید

نوشته های اخیر

تماس با ما

مشاوره در واتس آپ
تلفن دفتر 02122275911
تلفن دفتر 02126659984
تماس در واتساپ
تماس واتساپ