وکیل دادنیک​​​​​​​​​​​​​​
رتبه برتر ارائه خدمات حقوقی و بین المللی 

مشاوره آنلاین رایگان

طلاق فوری در اصفهان

 

 

وکیل طلاق  فوری در اصفهان

 

طلاق آخرین راه زندگی مشترک است مراجعه به مشاورین خانواده برای حل اختلافات ضروری است.

 

وکیل طلاق فوری در اصفهان  با آشنایی کامل با بخشنامه های جدید  سال 1403 ، انجام طلاق در تهران را  با حساسیت و دقت نظر بیشتری مورد بررسی قرار می دهد و سریعترین راه و کوتاه ترین زمان را جهت به نتیجه رسیدن پرونده شما در نظر می گیرد.

 

بعلاوه اخذ یک رای کامل و جامع که در آینده شما را دچار مشکلات حقوقی و مالی نکند اهمیت بالایی دارد. از این رو،در این نوشته تلاش کردیم تا شما را بامراحل کامل طلاق توافقی از صفر تا صد بدون جلسه مشاوره و نحوه انجام طلاق با وکالتنامه حق طلاق و نحوه رسیدگی به آن،درسال 1403آشنا کنیم ودرباره نکات و جزئیات مهم این نوع از طلاق به طور کامل توضیح دهیم

 

طلاق در ایران تابع قانون مدنی ایران است که بر اساس قوانین اسلامی است. قانون به مردان نسبت به زنان حقوق بیشتری در مورد طلاق می دهد. به عنوان مثال، مرد می تواند هر زمان که بخواهد بدون ذکر دلیل، زن خود را طلاق دهد، در حالی که زن تنها در صورتی می تواند از همسرش طلاق بگیرد که بتواند ثابت کند که او مرتکب جرم سنگینی مانند زنا یا آزار جسمی شده است.

برای طلاق در ایران دو راه اصلی وجود دارد:

طلاق متقابل: این زمانی است که هر دو زن و شوهر به توافق برسند. آنها می توانند دادخواست طلاق مشترک خود را به دادگاه تقدیم کنند.


طلاق توسط شوهر: زمانی است که شوهر به طور یک طرفه تصمیم به پایان ازدواج می گیرد. او می تواند این کار را با اعلام طلاق در حضور دو شاهد انجام دهد.


اگر زنی بخواهد طلاق بگیرد ابتدا باید به دادگاه دادخواست بدهد. سپس دادگاه یک میانجی را برای کمک به زوجین برای رسیدن به توافق تعیین می کند. اگر زوجین نتوانند به توافق برسند، پرونده به دادگاه می رود. سپس قاضی تصمیم می گیرد که آیا طلاق را صادر کند یا خیر.

روند طلاق در ایران می تواند طولانی و پیچیده باشد. مهم است که با یک وکیل صحبت کنید که می تواند به شما در درک قوانین و فرآیند مربوطه کمک کند.

موارد دیگری که باید در مورد طلاق در ایران در نظر داشته باشید:

برحسب شرایط ممکن است قوانین ایران در مورد طلاق نیز اعمال شود.
در صورت وجود فرزندان، دادگاه هنگام تصمیم گیری در مورد حضانت و ملاقات، بهترین منافع آنها را در نظر می گیرد.
زوجین برای قطعی شدن طلاق ممکن است نیاز به اخذ حکم طلاق از ایران و کشور محل زندگی خود داشته باشند.
اگر قصد طلاق گرفتن در ایران را دارید، مهم است که با یک وکیل صحبت کنید که می تواند به شما در درک قوانین و روند مربوطه کمک کند.

سخن پایانی 

اگر طلاق توافقی را با وکیل دادنیک انجام دهم:

در صورتیکه امر وکالت طلاق توافقی را به ما بسپارید دیگر نیازی به شرکت در جلسات غربالگری و جلسات دادگاه ندارید و در فاصله زمانی کمتری می توانید طلاق خود را ثبت نماید  خدمات ما به شرح ذیل به شما ارائه می گردد.

1-طلاق فوری بدون نیازبه حضورفیزیکی زوجین
2-مشاوره آنلاین وحضوری توسط وکیل پایه یک دادگستری
3-انعقاد  در سامانه ثنا قوه قضاییه 
4-تشکیل گروه واتساپی ویژه موکلین
5- تنظیم دقیق توافقنامه زوجین
6- جلوگیری ازتضییع حق وضرر موکل و حفظ حقوق وی
7- عدم نیاز به حضور زوجین در جلسات رسیدگی
8- انجام طلاق در سریع ترین زمان ممکن قانونی
9- امکان ثبت طلاق در دفتر خانه بدون حضور زوجین

 

با توجه با اینکه از طریق سامانه ثنا قوه قضاییه امکان وکالت غیر حضوری به وکیل دادگستری وجود دارد انجام طلاق توافقی اصفهان در دفتر وکالت ما امکان پذیر است.

 

 

۵
از ۵
۳۸۷ مشارکت کننده