وکیل دادنیک​​​​​​​​​​​​​​
خدمات نوین حقوقی

همه روزه حتی ایام تعطیل

وکیل طلاق ایرانیان خارج از کشور آپدیت 2024

وکیل طلاق ایرانیان خارج از کشور

وکیل طلاق ایرانیان خارج از کشور آپدیت 2024 

 

وکیل طلاق ایرانیان خارج از کشور جهت ثبت طلاق ؛ طلاق توافقی ؛ طلاق یکطرفه  ایرانیان در سراسر دنیا.  بسیار مهم است که وکیلی را انتخاب نمایید که نسبت به پروسه طلاق افراد مقیم خارج از کشور مسلط باشد،همچنین مهم است که وکیل به فرایند قانون طلاق کشوری که در آن اقامت دارید هم آگاه باشد.علاوه بر تجربه ودانش ،اعتماد، ومهارت در ارتباط و پاسخگویی به موکل از فاکتورهای مهم بشمار می رود. در این مقاله به بررسی طلاق در خارج از کشور و نحوه انتخاب وکیل طلاق ایرانیان خارج از کشور و خدمات دفتر وکیل دادنیک برحسب روال دادگاه های ایران در سال 2024 (update april) می پردازیم.

 

مطالب این صفحه :

 

۱-لزوم ثبت طلاق ایرانیان خارج از کشور 

۲- وکیل طلاق توافقی ایرانیان خارج از کشور

۳-طلاق یک طرفه خارج از کشور

4- چگونگی انجام کار طلاق توسط وکیل

5-خدمات دفتروکالت وکیل دادنیک

 

 لزوم ثبت طلاق ایرانیان خارج کشور توسط وکیل

ایرانیان در هر کجای دنیا که باشند، در امور ازدواج،طلاق و ارث و... تابع قوانین کشورخودهستند. بنابراین در این موارد، باید طبق قوانین و مقررات کشور ایران عمل کنند و این وقایع را طبق قانون کشور خودشان ثبت نمایند.در بسیاری موارد،بعلت عدم ثبت طلاق طبق سیستم قانونی ایران ، آقا یا خانم در خروج از کشور دچار مشکل ممنوع الخروجی از طرف همسر گردیده یا در ثبت ازدواج دوم با مانع مواجه گردیده که بالتبع ضررو زیان جبران ناپذیری به فرد وارد کرده است. 

 

وکیل طلاق توافقی خارج از کشور 

با توجه به اینکه حضور در ایران و انجام امور قانونی توسط خود شخص مستلزم صرف هزینه و وقت بسیار زیاد است، برحسب تجربه و روال دادگاه های ایران ، بهترین راه برای  انجام طلاق توافقی افراد مقیم خارج از ایران، این است که شما از طریق سامانه میخکی  ،به یکی از اقوام نزدیک در ایران یا بطور مستقیم به وکیل پایه یک دادگستری، وکالت انجام طلاق توافقی بدهید .وکیل متخصص طلاق ایرانیان خارج از کشور،پس از تایید وکالتنامه در وزارت امور خارجه، طلاق توافقی شمارا بطور کامل و در سریع ترین زمان با در نظر گرفتن کلیه توافقات زوجین ،انجام و ثبت خواهد شد

برای راهنمایی بهتر و چگونگی انجام آن می توانید با ما تماس بگیرید.

 

طلاق یک طرفه ایرانیان خارج کشور 

1- طلاق از طرف مرد: با توجه به اینکه طبق قانون، مرد حق طلاق دارد ،اگر مردی مقیم خارج از ایران باشد و تصمیم به جدا شدن از همسرش بگیرد در حالیکه زن مخالف باشد،می توانداز طریق وکیل خارج از کشور، برای صدور رای طلاق اقدام کند.

2- طلاق از طرف زن: اگر خانمی مقیم خارج از کشورهستید و تصمیم به جدایی از همسرش دارید،باید توسط وکیل خارج از کشور اقدام به طرح طلاق یک طرفه کنید.از طریق سامانه میخک وزارت امورخارجه یا سامانه ثنای قوه  قضاییه و اعطای وکالت به وکیل پایه یک دادگستری متخصص و مجرب ، اقدام به طرح دعوای طلاق در ایران کنید. وکیل طلاق ایرانیان خارج از کشور، با توجه به شرایط و مدارک شما، با شروط ۱۲ گانه طلاق مندرج در عقد نامه یا دلایل عسرو حرج ،اقدام به طلاق یک طرفه از جانب شما می نماید و پس از صدور رای در شناسنامه ثبت می نماید.همچنین در صورتی که با وکالتنامه دارای حق طلاق می باشید ،میتوانید این پروسه را سریعتر پیش ببرید.

 

وکالت میخکی

 

 چگونگی کار وکیل طلاق خارج از کشور 

پیگیری و طرح امور حقوقی و قانونی مثل طلاق ، مهریه ، انحصار وراثت و ..بدلیل شرایط کاری و‌مهاجرتی و زندگی در خارج از کشور، امری بسیار دشوارو هزینه بر است .از این رو بسیاری از افراد ترجیح می دهند انجام امور قانونی خود را به وکیل ایرانیان خارج از کشوربسپارند. اما وکالت دادن به چه صورت است؟

1- سختترین راه این است که این افراد حضوری به ایران آمده و با وکیل معتمد خود ،قرارداد ببندند.

2- راه دوم این است که قبل از خروج از کشور،به یکی از بستگان مورد اعتماد خود،در دفتر خانه وکالت کاری یا وکالت کلی یا موردی بدهید.

3- روش بعدی این است که در سامانه میخک وزارت امور خارجه ثبت نام کنید. پس از تعیین نوع وکالت و بارگزاری متن مورد تایید وکیلتان ،باکد رهگیری به سفارت یا کنسولگری یا حافظ منافع مراجعه و‌ وکالتنامه وکیل را نهایی کنید.

در این صورت شما می توانید در خارج از کشور و بدون حضور در ایران کار ثبت طلاق را انجام بدید.وکیل توافقات را طی یک جلسه از شما میگیردو توافقنامه طلاق در چهارچوب قانون تنظیم می شود.این توافقات در پروسه دادگاه در ایران اعلام و رای طلاق صادر می شود.

 

خدمات دفتر وکالت وکیل دادنیک 

در صورتی که تصمیم به انجام و ثبت طلاق یا مطالبه مهریه در ایران را دارید دفتر وکالت ما با قریب به 20 سال تجربه و تخصص در این زمینه، شما را یاری خواهند داد.

1- انجام کلیه مراحل طلاق بدون حضور زوجین  توسط وکلای باسابقه دادگستری

2- انعقاد قرارداد وکالت با وکیل در سامانه میخک یا ثنای قوه قضاییه 

3- امکان مشاوره آنلاین واتس اپ،اسکایپ و فیس تایم

4- تشکیل گروه واتساپی ویژه موکل جهت گزارش هفتگی روند پرونده

5- تنظیم دقیق توافقنامه زوجین

6- جلوگیری از تضییع حق و ضرر به موکل

7- ثبت فوری طلاق در دفترخانه ​​

 

هشدار :این مقاله حاصل تجارب شخصی وکلای دفتر وکالت ما بوده و با دقت و صرف وقت تهیه گردیده است.لذا با توجه به قانون کپی رایت هر گونه کپی برداری در سایت ها یا سواستفاده از نام ما، پیگرد قانونی دارد.

 

 

 

۵
از ۵
۱ مشارکت کننده
سارا مقیمی گفت:
من مقیم امریکا کالیفرنیا هستم از کار این مجموعه صبر و حوصله خانم وکیل و خانمی که در واتساپ هماهنگی انجام میدن تشکر می کنم
  وکیل دادنیک گفت:
  با تشکر از کامنت سرکار خانم مقیمی.. رضایت شما اعتبار ماست
زیبا سالارمنش گفت:
ضمن تشکر از وکلای دادنیک.. من از تورنتو کانادا با وکیل دادنیک تماس گرفتم . در ضمن خیلی خوب در زمینه طلاق من در کانادا راهنمایی کردن راجع به divorce agreement
  وکیل دادنیک گفت:
  با تشکر از سرکار خانم سالارمنش.. خوشحال هستیم از کار وکلای ما راضی بودید
مسعود کمالوند گفت:
من در لندن زندگی می کنم.. ضمن تشکر کار ثبت جدایی ما انجام و خوشبختانه زحمت ترجمه رسمی و ارسال را هم کشیدند از نظم شما ممنونم
  وکیل دادنیک گفت:
  با تشکر از کامنت جناب کمالوند.. رضایت شما اعتبار ماست
مراد خردادیان گفت:
من مقیم امارات هستم.. در کمتر از یک هفته تمام کارهای طلاق توافقی من و ثبت آن انجام شد.. با تشکر از تیم خوب دادنیک.. و راهنمایی های آنها..
  وکیل دادنبک گفت:
  با تشکر از کامنت جناب خردادیان.. اعتبار ما اعتماد و رضایت شماست

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

راههای تماس با گروه دادنیک
تلفن
واتس آپ

​سلام وقت بخیر ؛ 
اگر نیاز به کمک دارید با ما تماس بگیرید​​​​​​​